Pasze i Dodatki

CUKROWNIA GLINOJECK – WYSŁODKI TOFI

Pasze Tofi wytwarzane są w procesie przerobu buraka cukrowego na cukier oraz przy wykorzystaniu innych komponentów białkowych. Są to wysokowartościowe pasze energetyczne o szczególnych walorach produkcyjnych i zdrowotnych. Stosowanie Pasz Tofi w żywieniu krów mlecznych jest gwarantem ekonomicznej produkcji mleka przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo dobrego stanu zdrowia stada krów.

Więcej informacji na stronie www.co-products.pl

INNTALER 

jest wiodącym  producentem preparatów mlekozastępczych dla cieląt i prosiąt oraz mieszanek mineralno-witaminowych dla bydła i trzody chlewnej. INNTALER łączy tradycję i doświadczenie z innowacjami i najnowocześniejszą technologią.

 

INNTALER swój sukces zawdzięcza najwyższej jakości na którą składają się:

- stosowanie wyłącznie najlepszych komponentów

- tworzenie rozwiązań dla indywidualnych klientów

- fachowe doradztwo i serwis.

WIMA Kruszwica – wytwórnia pasz i koncentratów 

Firma związana jest z rolnictwem oraz hodowlą prawie od zawsze, jej misją jest naturalne żywienie zwierząt. Od samego początku produkuje pasze i koncentraty bez antybiotyków i na bazie naturalnych surowców. Jest firmą Polską i stara się wspierać Polskich producentów. Jej produkty dla trzody chlewnej oraz drobiu są cenione przez wiele hodowli w różnych regionach naszego kraju.

Ekoplon SA

Produkty EKOPLON SA wzbogacone są w różnego rodzaju dodatki (probiotyki, enzymy etc.) pozwalające na osiąganie pożądanych,  wysokich efektów technicznych produkcji. Zawartość składników pokarmowych, budowa komponentowa pozwala na dostosowanie się do praktycznie każdej sytuacji mogącej mieć miejsce na fermie. Indywidualne rozwiązania recepturowe pozwalają na dostosowanie produktów do specyficznych wymagań poszczególnych ras i linii o bardzo wysokich potrzebach pokarmowych (Naima, linie hybrydowe), co pozwala na pełne wykorzystanie potencjału genetycznego zwierząt.

Produkty marki Ekoplon można  podzielić na kilka grup:

 Premiksy marki Ekoplon

 Koncentraty

 Gotowe mieszanki

 Produkty specjalistyczne

 Preparaty mleko zastępcze

 

Żywienie trzody można podzielić na dwie zasadnicze grupy produktów:

  • Żywienie stada podstawowego i produkcja prosiąt
  • Tucz