Materiał siewny

Ronomlex współpracuje tylko z czołowymi dostawcami materiału siewnego w Polsce, jest nim m.in:

 

HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o.

Grupa IHAR jest czołową, polską firmą hodowlano – nasienną.  Hodowla Roślin Strzelce przygotowuje i sprzedaje nasiona gwarantowanej jakości. O potencjale nasiennym Spółki decyduje:

  • hodowla twórcza nowych odmian najważniejszych gatunków roślin rolniczych
  • szeroka gama własnych, wartościowych odmian,
  • wyspecjalizowana kadra hodowców i specjalistów zajmujących się  produkcją nasienną,
  • nowocześnie wyposażone magazyny nasienne,
  • sprawny system sprzedaży nasion.

Oddziały spółki:

Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. Grupa IHAR

Spółka istnieje od 2000 r., gospodaruje na powierzchni ok. 4000 ha i zatrudnia 270 pracowników, z tego 60 w hodowli twórczej. Składa się z Zakładu Głównego w Smolicach (woj. wielkopolskie), oraz trzech Oddziałów w: Przebędowie (woj. wielkopolskie), Bąkowie (woj. opolskie) i Ożańsku (woj. podkarpackie). Główna działalność firmy to hodowla twórcza i zachowywanie odmian roślin rolniczych oraz reprodukcja i sprzedaż materiału siewnego. Dzięki znakomitej kadrze hodowców, ogromnej ilości i różnorodności materiału genetycznego oraz nowoczesnym metodom hodowli, Smolice stały się znaczącą firmą hodowlano-nasienną.

BARENBRUG

Green Spirit

Zakładając użytek zielony należy pamiętać o doborze właściwej mieszanki traw. Na podstawie wieloletniego doświadczenia i w oparciu o własne odmiany przystosowane do warunków klimatycznych Polski, BARENBRUG stworzył dla Państwa profesjonalne mieszanki traw, z przeznaczeniem zarówno na łąki jak i pastwiska. Stosując nasze mieszanki, macie Państwo gwarancję długotrwałych i wysokowartościowych plonów.